Adana rent a car

loading

KUR HESAPLA

Araç rent a car Edilmesi Gerekenler

Günümüzde artık araç kiralamak popüler hale geldi. İnsanlar artık gezip görmek istedikleri şehre ya da ülkeye uçakla gidip bulunduğu yerden araç kiralamaktadır. Adana araç kiralama size bu imkanı sunmaktadır. Sizin de araç kiralarken dikkat etmeniz gereken birçok özellik vardır. Size bu konuyla ilgili bilgi verelim.

Öncelikle araç kiralarken internetten firma araştırın. Kaliteli, mutlaka kaskolu, uzman personeli olan firmadan aracınızı kiralayın. Yabancı bir yerde güvenilir bir araçla seyahat etmek daha önemlidir. Araçla giderken bir aksilik yaşadığınızda aracın kaskolu olması size çok büyük konfor sağlayacaktır. Mutlaka gitmeden firma araştırması yapmanızda fayda var.  Adana araç kiralama size bu konuda en iyi hizmet vermektedir. Aynı zamanda firma sizden boş senet imzalamanızı isteyebilir. Kesinlikle böyle bir imza atmayın. Herhangi bir dolandırıcılığa karşı tedbirli olmalısınız. Aracınızı teslim alırken mutlaka ilk yardım malzemesi olup olmadığına, stepnesine ve motoruna bakmayı ihmal etmeyin. Yakıt durumuna da kontrol edin. Genellikle araçlar tam depo olarak kiralanır. Sizde geri getirdiğinizde tam dolu depo olması gerekir. Bu yüzden kontrol edin. Bazı firmalar tam dolu depo benzinle vermeyebiliyor.

Aracınızı kiralarken imzaladığınız sözleşmeyi iyice okuyun. Anlamadığınız yerleri mutlaka sorun. Adana araç kiralama size her türlü sorunlarınızda yardımcı olacaktır. Ayrıca mutlaka sigortası olup olmadığına bakınız. Aynı zamanda araç kiralarken firmaya kimlik ve kredi kartınızı bırakmak zorunda değilsiniz. Aracınızı teslim alırken eksiksiz aldığınıza dair bir belge imzalayıp yanınızda bulundurun. Herhangi bir problem çıktığında elinizdeki belge size yardımcı olacaktır. Aracı kiraladığınız firmadan bir ya da iki kişinin telefon numarasını alın. Herhangi bir kaza veya arıza durumunda size yardımcı olacaktır.

Aracınızı en fazla 3 yaşında olacak şekilde kiralayın. Geziniz esnasında size bir sıkıntı çıkartmamak için daha yeni araç olması size fayda sağlayacaktır. Kilometresini de kontrol etmeyi unutmayın. Aracın servis, bakım noktalarını öğrenin. Bir problem yaşadığınızda anında hizmet alabilirsiniz. Geziniz esnasında sıkıntı yaşamazsınız. Aracınızı kişi sayısına uygun olarak kiralayın. Eğer kişi sayınız az ise küçük araç kiralamak size kolaylık sağlayacaktır. Hem ücret bakımından size fayda sağlar hem de park yeri bulmak daha kolay olacaktır. Bu bilgiler size yardımcı olacaktır. Adana araç kiralama olarak tüm sorularınızı arayarak sorabilirsiniz.

Subscribe for Newsletter Be first notified from our Campaigns and Innovations
Adana Şakirpaşa you can hire a car from the airport 24 hours a day 7 days Our phone number:

+90 322 248 02 27

+90 322 433 20 08
© 2020 keremrentacar.com
whatsapp

We use cookies to improve the use of our site. You are agreeing to the use of cookies.

X