Adana Havalimanı Araç Kiralama

Havayolları ile seyahat edecek kişiler, şehir içinde rahat bir şekilde ulaşım sağlamak için araç kiralama seçeneklerini araştırmaktadırlar. Toplu taşıma nereden binilip nerden inileceği, duraktan gidilecek yere ulaşımın nasıl sağlanacağı gibi zorlukları içermektedir. Özellikle covid-19 pandemisi gibi salgın hastalıkların olduğu dönemlerde hastalıktan kaçınmak için kalabalık ortama girmek de ayrı bir sorun yaratmaktadır. Günlük ya da aylık araba kiralamak ise ulaşımın zorluklarını yok etmekte, internet üzerinden haritalar yardımıyla ulaşımı daha sağlıklı ve kolay bir hale getirmektedir. 

Adana Havalimanı Rent a Car


 Adana Şakirpaşa Havalimanı yalnızca Adana’ya değil Mersin ve Osmaniye gibi yakın illere de ulaşımı sağlayan, yıllık 4 milyon yolcuya ulaşan Türkiye’nin yolcu kapasitesi açısından en büyük 6. havalimanıdır. Adana’ya ve çevre illere yakın olması ve yolcuların ulaşmak istedikleri yerlere kolaylıkla ulaşmaları için Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama seçeneklerine başvurmakta yarar vardır.


Adana Havalimanı Araç Kiralama

Adana Havaalanı Araç Kiralama Şirketleri


 Böylesine kalabalık bir havalimanında araç kiralamaya olan talep de orantılı olarak fazla olmaktadır. Bu talepler, çok çeşitli araç kiralama şirketinin ortaya çıkmasını da beraberinde getirmektedir. Adana Havalimanı rent a car seçeneklerinden hangisini seçecekleri ise ayrı bir kafa karıştırıcı konudur. Bu hususta müşterinin araç kiralamadan beklentileri ve ilgili şirketlerin müşterilerin beklentilerini karşılama oranları dikkate alınmalı ve ona göre bir şirket seçilmelidir. Kerem Rent a Car, pek çok farklı seçeneği müşterilerine sunduğu için, müşteri memnuniyetini had safhada tutmakta ve tercih edilen bir marka haline gelmektedir.

Şakirpaşa Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?


 Araç kiralayarak rahat bir şekilde ulaşım sağlamak isteyen kişiler, Adana havaalanı oto kiralama şirketleri arasından tercih yapacakları zaman fiyat araştırmasında bulunmaktadırlar. Kişilere pek çok farklı model ve markalarda araç ve kiralama seçenekleri sunulduğu için araç kiralamak isteyen kişilerin kafası karışmaktadır. Ceplerine ve ihtiyaçlarına en uygun olan aracı kiralamak birtakım araştırmaları gerektirmektedir.

En Uygun Adana Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları


 Kerem Rent a car, müşterilerinin isteğine ve cebine en uygun fiyatta araçları kullanıma sunmaktadır. Adana havalimanı araç kiralama fiyatları açısından geniş bir skalada hizmet veren Kerem Rent a Car, ucuz araç kiralama seçenekleri dışında VIP veya lüks araç kiralaması da yapmaktadır. Kerem Rent a Car internet sitesinden TL, USD, EURO ve POUND döviz cinsinden birini seçerek geniş yelpazedeki kiralık araçlara ulaşabilirsiniz.

Kerem Rent a Car Adana Havalimanı


 Araçlarını Kerem Rent a Car’dan kiralamak isteyen kişiler, bu işlemlerini kolaylıkla yerine getirmektedirler. İnternet sitesinin kolay kullanımı, müşterilerle iletişime geçen ekibin yardımsever tavırlarının bu imajda elbette katkısı çok büyüktür. Şakirpaşa Havalimanı araç kiralama şirketleri arasından memnun kalarak araç kiralayabileceğiniz Kerem Rent a Car’ın internet sitesine alış ve bırakış lokasyonunu girip tarihi seçerek yararlanabileceğiniz hizmetleri görebilirsiniz. VIP ve lüks araçlardan en ucuza kiralayabileceğiniz araçlara kadar geniş kiralama seçeneklerinden kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Günlük Araç Kiralama Adana Havalimanı


 Kerem Rent a Car firmasından güvenilir ve uygun bir biçimde araç kiralamak isteyen kişiler, şirket bünyesinde bulunan araçları günlük ya da uzun vadede kiralayabilmektedirler. Adana havalimanı rent a car hizmetiyle kişiler bir ya da birkaç günlüğüne araba kiralayabilecekleri gibi, uzun vadede de araç kiralaması yapabilirler. Uzun vadeli araç kiralaması yapacak kişiler en az 30 günlük bir sözleşme imzalamalılardır ve uzun süreli araç kiralamada Kerem Rent a Car araçlara farklı bir fiyatlandırma uygulamaktadır. Kerem Rent a Car’dan araç kiralayacak kişiler, araçlarını Şakirpaşa Havalimanı ya da Adana Şakirpaşa Havalimanı ofislerinden birinden alabilirler ve seçtikleri tarihe bağlı olarak aldıkları ofise bırakabilirler.

Kerem Adana Şakirpaşa Rent a Car Araç Kiralama Şartları


 Adana havaalanı araç kiralama için Kerem Rent a Car şirketini tercih edecek olan müşteriler bir aracı en az 24 saatliğine kiralamak durumundadırlar. Eğer teslim saati 3 saati aşarak gecikirse, müşterilerden tam günlük ekstra ücret alınacağı bilinmelidir.

Araç kiralaması yapacak kişiler en az 25 yaşında olmalıdır ve ulusal ya da uluslararası geçerlilikte ehliyet belgelerine en az 4 yıldır sahip olmalılardır.

Kişiler, araçlarını ofisten alıp şehir dışında başka bir teslim noktasında bırakacaklarsa bu kişilere tek yön araç kiralama ücreti uygulanır. Kiraladıkları araçları Adana Şakirpaşa Havalimanı’na ya da Adana merkeze teslim edecek kişilerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Adana havalimanı araç kiralaması yapacak kişilerden eğer arabayı birden fazla kişi kullanacaksa diğer şoförler de kimlik ve ehliyetle ilgili şartları sağlamalı ve sözleşmelerini Kerem Rent a Car ile imzalamalılardır. Aksi taktirde herhangi bir kaza durumunda arabanın şoför koltuğunda sözleşme yapılmayan şoför bulunuyorsa Kerem Rent a Car’ın sigortaları geçersiz olmaktadır.

Araç ücreti ödemek için müşteriler VISA ya da MASTERCARD ile ödeme yapabildikleri gibi nakit depozit olarak da ödeme yapabilirler.

Adana Şakirpaşa Rent a Car İletişim


 Kerem Rent a Car, yalnızca online olarak değil telefondan da rezervasyon yaptırma şansını müşterilerine sunan güvenilir bir şirkettir. 7/24 Sakirpaşa Havalimanı araç kiralama hizmeti sunan şirket ile ilgili daha detaylı bilgiye internet sitesinden veya telefon numarasından ulaşabilmek mümkündür. Gerekli şartlar sağlandığı taktirde her bir işlem sözleşmelerle yürütülür ve kişiler güvenli bir şekilde Kerem Rent a Car’dan araç kiralayabilirler.
Whatsapp Telefon