ARAÇ KİRALAYIN MASRAFTAN KURTULUN

KUR HESAPLA

loading
24.4.2016
ARAÇ KİRALAYIN MASRAFTAN KURTULUN

25 yaşını dolduran ve iki yıllık ehliyete sahip herkes firmamızla iletişime geçip araç kiralama koşulları hakkında bilgi alabilir. Adana oto kiralama olarak sizleri hem masraftan kurtarıyor hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Bunları yaparken elimizin altında devamlı yenilediğimiz araba modelleri ile sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde ister telefon yolu ile bilgi alabilir ister çevrimiçi rezervasyon yolu ile isteklerinizi iletebilirsiniz. Belgelerinizle ilgili işlemleri hallettikten sonra kiralama şartları ile ilgili bir sözleşme imzalanır ve istediğiniz model aracınız size full depo ile teslim edilir. Araçların periyodik bakımları bizim tarafımızdan yapıldığı için size kalan sadece dikkatlice aracınızı sürmektir.

Türkiye’de son yıllarda araba kiralayan firmaların sayısında gözle görülür bir artış bulunmaktadır. Bu firmalardan sizlere en uygun olanını seçmek elbette sizin en doğal hakkınızdır. Burada unutulmaması gereken bir nokta, araba kiralayacağınız firmanın ne kadar güvenilir olduğu ve sizin ihtiyaçlarınızı ne şekilde karşıladığıdır. Adana araba kiralama ile çalıştığınız zaman hem ekonomik hem de modern bir hizmetle karşılaşırsınız. Şirketimiz çatısı altında her zaman seçeneği bol bir araba kiralama hizmeti sizlere sunulmaktadır. Uzun süredir sektörde lider konumunda olmamızı bu esnekliğe ve profesyonelliğe borçluyuz. Bununla birlikte hem araba modellerimiz hem de ödeme seçeneklerimiz sizleri memnun etmektedir.

Bizi diğer araba kiralama firmalarından ayıran en büyük özelliğimiz her müşterimize ayrı değer vermemizdir. Adana araç kiralamahizmeti almak istediğinizde daha havalimanına ayak basar basmaz sizlere yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Hiçbir şekilde havalimanı servis ücreti almadan size en kaliteli ve en hesaplı araba seçeneklerimizi sunmaktayız. Havalimanları içindeki ofislerimiz 24 saat boyunca araç teslimi yapmakta ve araç kabulü gerçekleştirmektedirler. Diğer ofislerimiz ise, mesai saatleri boyunca sizlerin taleplerini yerine getirmektedirler. Bu sayede ne zaman araç ihtiyacınız olsa hiçbir zaman zor durumda kalmazsınız ve araç kiralaması yapabilirsiniz. Aracı başka bir şehirde teslim etme gibi bir durum söz konusu olduğunda ise, tek yön ücreti ödeyerek bizlere hangi noktada olursanız olun aracı teslim edebiliyorsunuz.

  • 6.2.2020
  • 28.1.2020
  • 28.1.2020
  • 24.1.2020
  • 24.1.2020
  • 1.5.2019
Subscribe for Newsletter Be first notified from our Campaigns and Innovations
Adana Şakirpaşa you can hire a car from the airport 24 hours a day 7 days Our phone number:

+90 322 248 02 27

+90 322 433 20 08
© 2021 keremrentacar.com
whatsapp

We use cookies to improve the use of our site. You are agreeing to the use of cookies.

X