DO NOT INSIDE YOUR HOLIDAY DAYS

DO NOT INSIDE YOUR HOLIDAY DAYS

Artan otomobil fiyatları, araba piyasasında yükselen vergi oranları ve araba aldığınızda sürekli yakıt ve bakım masrafları yüzünden araba almayı erteliyor olabilirsiniz. Ya da araba alma ihtimaliniz olmadığı için araba kullanmak ve bir otomobil sahibi olmak sadece hayallerinizi süslüyor olabilir. Adana oto kiralama piyasasında hizmete başladığımız andan itibaren sizin araba kullanma hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olduğunda tanıdıklarınızdan bile emanet araba bulmakta zorlanırsınız. Kimse kimseye aracını vermek istemez. Biz size güveniyoruz ve dilediğiniz otomobilin anahtarını, dilediğiniz gün ve saatte size teslim ediyoruz.

Ülkemizde hafta içi işe ve okula giderken yoğun trafik, araç park edecek yer bulma sorunları nedeniyle ve ulaşım maliyeti daha düşük olduğu için toplu taşıma araçları kullanılmaktadır. Özel araç kullanımına genellikle hafta sonları, tatil günleri ve şehirlerarası seyahat esnasında ihtiyaç duyulmaktadır. Sizde sadece özel günlerde ve hafta sonu arabaya ihtiyaç duyuyorsanız, Adana araba kiralamafirmaları ile artık tanışmanız gerekiyor demektir. Ülkemizde araba kiralamak son derece pratik ve kolay bir hal aldı ve son yıllarda rent a car piyasası oldukça yaygınlaştı. Arabanız sadece garajınızda hafta sonları kullanılmayı bekleyecekse, neden yok yere ekstra olarak bakım ve vergi masraflarını ödemek zorunda kalasınız ki? Siz sadece firmamıza gelerek ya da telefon ile arayarak hangi zaman dilimleri arasında arabaya ihtiyacınız olduğunu belirtin, biz size araç seçeneklerini ve fiyat listesini belirtelim; hızlı bir şekilde araba kiralama işleminizi gerçekleştirelim.

Kerem Rent a Car olarak, Adana araç kiralama firmaları arasında güvenilir ve izlediğimiz hizmet politikası ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Sizin konforlu, kolay ve arabaya ihtiyacınız olduğu zaman pratik bir şekilde araç kiralama işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Sıfır masrafla sizi dilediğiniz gün boyunca araç sahibi yapmaktayız. Size düşen dilediğiniz fiyattaki aracı ve kullanmak istediğiniz süreci seçmektir. İşiniz bittiğinde firmaya aracı teslim edersiniz. Aracın bakımı, vergisi, sigortası, kaskosu ile firma ilgilenir. Ekstra masrafları ödemek zorunda kalmazsınız. Arabam yok diye hayallerinizden vazgeçmeyin. Araba kiraladığınızda istediğiniz zaman sadece kullandığınız kadar ücret ödeyerek, hayallerinizdeki aracın sahibi olursunuz.

Whatsapp Telefon