YOU HAVE NO RISK RATING, NO KEREM RENT A CAR

YOU HAVE NO RISK RATING, NO KEREM RENT A CAR

Araba kiralama sektöründe çok sayıda firma rekabet etmektedir. Eğer daha önce araç kiralaması yapmadıysanız, Adana oto kiralamasektörü içinde güvenilir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmayı bulmanız gerekir. Araç kiralaması yaparken kendini güvenliğinizi ve paranızı riske atmamanız için, dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Rezervasyon yaptırdığınız araç kiralama firmasının vergi levhası olmayabilir. Kiraladığınız aracın kaskosu bulunmayabilir. Size boş senet imzalatmak sureti ile ya da kredi kartı bilgilerinizi alarak sizi zor duruma sokabilirler. Güvenilir olmayan bir firmanın internet sitesinden rezervasyon yaptırdığınız takdirde gösterilen araba görselleri ile size getirilen araç aynı olmayabilir. Açıkçası araç kiralama işleminiz hayatınızı kolaylaştırmaktan ziyade bir anda eziyete dönüşebilir.

Araç kiralaması yapan şirketlerin tüm arabalarına kasko yaptırması gerekir. Kasko ile hem tüm araçlar güvenlik altına alınır. Bununla birlikte olası bir kaza olması durumunda araba kiralama firması ve arabayı kiralayan kişi zor durumda kalmaz. Adana arabakiralama firmasından araç kiraladığınızda, eğer kaskonuz varsa, olası bir kaza durumunda maddi ve manevi kayıplar yaşamazsınız. Daha güvenli bir şekilde yolculuk yaparsınız. Bu yüzden araç kiralarken ilk olarak firmaya kaskosu olup olmadığını sormanız gerekir. Araç sözleşmesini imzalamadan önce kiralayacağınız aracı inceleyip, sorun varsa, tespit etmelisiniz. Araba kiralarken sadece seyahat edip, nasıl olsa teslim edeceğim diye düşünmemeli, seyahatinizin keyifli ve güvenli olmasını ön planda tutmalısınız. Bu yüzden araç kiralamadan tüm detayları kontrol etmelisiniz. Sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun ve öyle imzalamayın. Sahip olduğunuz hakları, olası bir kaza durumunda kiminle irtibata geçeceğinizi öğrenin.

Tüm bunlar ile birlikte kaza yapma ihtimalinizi aza düşürmek için trafik kurallarını ihlal etmemelisiniz. Herhangi bir ceza ile karşılaşmamak için hız limitini aşmamaya özen gösterin. Kendinizi araç kiralarken riske atmamak için araba kiralama işleminizin öncesinde ve sonrasında dikkatli davranın. Adana araç kiralama firmaları arasında Kerem Rent A Car olarak tüm araçlarımız kaskoludur. Kullanıcıya araçlarımızı tüm bakımları yapılmış şekilde teslim ederiz. Araba kiralaması yaparken, kendini can ve mal güvenliğinizi riske atmayın, gelin Kerem Rent A Car’a sizi güvenli araç kiralama ile tanıştıralım.

Whatsapp Telefon